Kontakt

32-732 Kamionna 263
tel. 14 613 70 03
pspkamionna@op.pl

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 409018
  • Do końca roku: 13 dni
  • Do wakacji: 185 dni

Kalendarium

Wtorek, 2018-12-18

Imieniny: Bogusława, Gracjana
Jesteś tutaj: Start / Kalendarz

Kalendarz

Artykuły

PRZEPIS NA SUKCES

2018-11-07
Powiększ zdjęcie

22 października 2018 roku w naszej szkole miało miejsce wydarzenie o charakterze profilaktycznym. W przedstawieniu brali udział uczniowie klas starszych szkoły podstawowej i gimnazjum w Kamionnej oraz uczniowie z zaproszonych szkół w Trzcianie, Kierlikówce i w Leszczynie. Gościliśmy  grupę młodych osób,które dzieliły się z młodzieżą „Przepisem na sukces”.

Czytaj więcej o: PRZEPIS NA SUKCES

ŚWIĘTO SZKOŁY

2018-11-07
Powiększ zdjęcie

24 października 2018 roku obchodziliśmy Święto Szkoły, połączone z uroczystym ślubowaniem koleżanek i kolegów z klasy pierwszej, którzy tym samym stali się pełnoprawnymi uczniami.

Tego dnia uczniowie i nauczyciele byli odświętnie ubrani, a w szkole panowała wesoła atmosfera.

Po mszy św. zaproszeni goście wraz z całą społecznością szkolną i rodzicami przybyli na salę gimnastyczną, by obejrzeć część  artystyczną. Krótką historię szkoły przypomniała pani dyrektor mgr Katarzyna Janiczek oraz Wójt Gminy Trzciana Józef Nowak. Święto szkoły było okazją, aby wręczyć podziękowania osobom, dzięki którym możliwy był remont szkoły i przeniesienie Oddziału Przedszkolnego do nowej sali: Panu Wójtowi Józefowi Nowakowi, Panu Tomaszowi Ferencowi, Tomaszowi Nowakowi, Robertowi Lis, Sławomirowi Kukla, Stanisławowi Matrasowi, Henrykowi Pawlińskiemu. Podziękowania za wieloletnią współpracę ze szkołą otrzymali także ustępujący Panowie Radni: Roman Surma i Kazimierz Kubacki. Następnie odbyło się uroczyste zaprzysiężenie nowego składu Samorządu Uczniowskiego.

Czytaj więcej o: ŚWIĘTO SZKOŁY